XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Lezárult a XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2., megyei fordulója, melyre az 1., iskolai fordulóról 6 tanulónk jutott tovább.

A megyei fordulóban az 5. évfolyamról Tóth Blanka 53. helyezett, Scheidl Károly Róbert 5. helyezett (felkészítő pedagógusuk: Fessler Anna), Vörös Heléna 16. helyezett, Holdampf Máté pedig 1. helyezett lett (felkészítő tanáruk: Horváth Zsoltné). A 6. évfolyamról Gilicze Kristóf jutott tovább  iskolánkból, ő a 41. helyezést ért el (felkészítő tanára: Domonkos Mónika). A 7. évfolyamról pedig Sebestyén Nóra az előkelő 5. helyet szerezte meg (felkészítő pedagógusa: Horváth Zsoltné).

A versenyszabályzat értelmében Magyarországon az 5–8. évfolyamról minden megyéből évfolyamonként csak 1 fő 1. helyezett tanuló juthatott tovább a döntőbe, így iskolánkból

Holdampf Máté, 5.a osztályos tanuló képviselheti iskolánkat a Budapesten megrendezésre kerülő Kárpát-medencei döntőben.

1  2

A teljesítményhez szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

A hozzászólások lezárva.