Búcsúztak, búcsúzunk….

IMG_7868A nyolcadik osztályosaink utoljára lépték át “fenyő téris” diákként az iskola kapuját. Hát eljött ez a nap is, szállt a sóhaj az ég felé, boldog szomorú arcú diákok sorakoztak a ballagás ünnepélyes menetébe. Az alsóbb osztályosok sorfala között a feldíszített folyosókon az ünnepre készülődő udvarra érkeztek a végzősök.

Búcsúzó szavaikat A hetedikesek nevében Falvai Viven, a nyolcadikosok mevében pedig  Koós Katica magyarul, Kránitz Kitti és Polyák Patrik németül tolmácsolta, Kiss András Remenyik Sándor versével köszönt el.

De nemcsak a végzősök búcsúztak, hanem iskolánk német vendégtanára Bernhard Schwab tanárúr is. Három évvel ezelőtt érkezett Magyarországra és most már magyar nyelven köszönt el az iskolától. Munkáját iskolánk igazgatója mellett az önkormányzat nevében Mágel Ágost önkormányzati képviselő is megköszönte.

A hozzászólások lezárva.