Jó hangulatban búcsúztunk a tanévtől

IMG_7954A Soproni Majorettek produkciójával vette kezdetét a már hagyományos tanévzáró kerti partynk, melyre idén is vártuk iskolánk tanárait, diákjait, a szülőket, partnereinket. A szervezési feladatokat idén is a Szülői Munkaközösség vállalta magára. A színes programok között volt lovaglás, kutyabemutató, tűzoltóautó, ugrálóvár. A jó étkek és kellemes italok mellé zsákbamacska és tombola is dukált, utóbbiak bevétele ezúttal is az iskolai alapítványon keresztül diákjaink javát szolgálják. A jó hangulathoz hozzájárult a jó muzsika is, no meg a műsorszámok, köztük az orientális táncbemutató, valamint a Ki mit tud győztesek fellépése.
Természetesen idén sem maradhatott el a nagy sikerű báli produkció, a tanárok táncának bemutatója sem.

A hozzászólások lezárva.