Német verseny az Audi Hungária Iskolában

Az idén is részt vettek iskolánk tanulói az AUDI Hungária Iskola Győr által megrendezett “Deutsch mal anders – kunterbunt” csapatversenyen, amely a megye német nemzetiségi iskoláinak teremt találkozási- és egyben játékos megmérettetési lehetőséget.
A megnyitót követően kezdetét vette a valóban “tarkabarka” verseny 12 iskola csapataival.
A verseny különlegessége volt, hogy a diákok a feladatokat forgószínpadszerűen, több állomáson oldották meg. A különböző állomásokon kreatív, érdekes feladatok várták őket, melyek megoldása igazi csapatmunkát kívánt.
Iskolánkat egy alsós és egy felsős csapat képviselte.
Alsó tagozat:
- Fonnyadt Diána
- Márkus Gréta
- Németh Fanni
- Németh Laura

Felső tagozat:
- Roth Soma
- Czingráber Péter
- Pfandler Cintia
- Simon Richárd

Legjobban a prezentáció állomást vártuk, ahol a megadott témakörökből választva plakáttal és kis előadással mutatkoztak be csapataink.
Az alsós csapat Die gesunde Ernährung (egészséges táplálkozás), felsőseink pedig a Berufe (foglalkozások) témakörből választva egy időutazással a 18. századi Sopronba vezették el „nézőket”, és a „Ponzichter”-ek életét mutatták be vidám jelenetekkel fűszerezve.
Mindkét csapat szépen szerepelt, a felsős csapat 3. helyezést ért el.

GRATULÁLUNK!

001

DSC04991

DSC04987

DSC04980

DSC04978

DSC04977

DSC04973

DSC04972

DSC04971

DSC04970

DSC04969

A hozzászólások lezárva.