Mindent tudtak!

5Hagyományosan két napos  vetélkedésen mutatták be az alsó tagozatosok, hogy mit tudnak. Verseket, meséket mondtak, énekeltek, táncoltak, elhozták kedves hangszereiket és színjátékkal szórakoztatták a közönséget. Nem volt egyszerű dolga a zsürinek, hiszen sok jó produkció közül nehéz volt választani.
Eredmények:

I. osztályosok:

Vers:
I. Baranyai Dóra 1.d
I. Erényi Márton 1.d

II. Maucka István 1.d
II. Ősze Luca 1.c

III. Rogács Simon 1.c
III. Gálos Máté 1.d

Verses mese:

I. Boros Kata 1.c
I. Zentai Klaudia 1.d

II. Harapu Zsófia 1.b

III. Varga Köppel Zétény 1.d
III. Hujber Hanna 1.d

Próza:

I. Tóth Áron 1.d

Tánc:

I. Krahl Norina 1.a
Különdíj: Palkovits Hanna – Komjáti Anna

Hangszer

I. Varga Marcell – zongora

2. osztályosok:

Vers:

I. Koós Attila 2.e

II. Pál Regina 2.e
II. Dravecz Korina 2.e

III. Szőke Dániel 2.c
III. Baranyai Villő 2.a

Ének:

I. Nagy Máté – Ruzsa Dóra 2.a

Különdíj: Pfaff Anna Nóra 2.d
Hőfer Jázmin – Hochenwarter Júlia – Czövek Minna 2.a

Tánc:

I. Márkus Gréta 2.c
I. 2.e osztályos lányok

II.  Kiss Kira – Wenczl Maja 2.d

Hangszer:

Különdíj: Márkus Gréta – Dongó Petra 2.c - gitár

3. osztályosok

Vers:

I. Tóth Regina 3.d

II. Hajnal Máté 3.c

III. Skála Nóra 3. a
III. Buzás Boglárka 3.c

Különdíj: Benkő Hajna – Brieber Enikő 3.a

Ének:

I. Pintér Eszter 3. c

II. Szekeres Áron 3.c

III. Kakuk Ramóna – Szanati Noémi 3.b
III. Brenner Lili 3.c

Különdíj: Hollósi Zsüliett – Horváth Vivien – Horváth Dorina 3.c
Farkas Jázmin 3.d

Tánc:

I. Gálos Fanni 3.a

II. Varga Karina – Fehér Szonja 3.c

III. Rédecsi Lujza 3.b – Nyikos Sára 3.c
III. Tóth Regina – Seidel Bianka 3.d
III. Bella Bonita 3.b

Hangszer:

Különdíj:
Bolla Veronika 3.c – hegedű
Szanati Noémi 3.b – hegedű

Színjáték:

I. 3.c osztályosok csapata – Kire ütött ez a gyerek?

4. osztályosok

Vers:

I. Fülep Regina 4.d

II. Török Borbála

III. Fonnyadt Diána 4.d
III. Kovács Dorka 4.d

Próza:

I. Molnár Izabella – Tóth Lili – Németh Rebeka 4.c

II. Felvidéki Csenge 4.d

III. Berecz Boglárka 4.d

Tánc:

I. Szemerits Marcell 4.b – Szemerits Mirtill 2.c -

II. 4.b csoport

III. 4. a csoport

Hangszer:

I. Major Péter 4.a – zongora

II. Domonkos Petra 4.a – hegedű

III. Szentpéteri Péter 4.c – kürt
III. Plöchl Ingrid 4.a – Klarinét

A hozzászólások lezárva.