Diákolimpia kispályás floorball

Iskolánkban került megrendezésre a Diákolimpia Kispályás Floorball körzeti döntője, melyen a következő eredmények születtek:

I. korcsoportos fiúk:

1. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

II. korcsoportos lányok:

1. Lackner Kristóf Általános Iskola

2. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

II. korcsoportos fiúk:

1. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium “A csapat”

2. Lackner Kristóf Általános Iskola

3. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

4. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium “B csapat”

III. korcsoportos lányok:

1. Lackner Kristóf Általános Iskola

2. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

III. korcsoportos fiúk:

1. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. Lackner Kristóf Általános Iskola

3. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

IV. korcsoportos lányok:

1. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

2. Lackner Kristóf Általános Iskola

IV. korcsoportos fiúk:

1. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium “A csapat”

2. Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola

3. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium “B csapat”

4. Lackner Kristóf Általános Iskola

V. korcsoportos fiúk:

1. Soproni SzC Hander Nándor Szakképző Iskolája

2. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. Roth Gyula Erdészeti Szakközépiskola

VI. korcsoportos fiúk:

1. Roth Gyula Erdészeti Szakközépiskola

2. Soproni SzC Hander Nándor Szakképző Iskolája

3. Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

4. Vas- és Villamosipari Szakképzőiskola és Gimnázium

IMG_4238  IMG_4241

IMG_4242  IMG_4245

A hozzászólások lezárva.