Alsó tagozatos futóverseny

Immár 10. alkalommal rendeztük meg az alsó tagozatos iskolai futóversenyt, ahol évfolyamonként egyéniben és csapatban is versenyezhettek a tanulók.

A szinte nyári meleg ellenére 250 versenyző teljesítette a 600 m-es távot.

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

1. évfolyamos fiúk:

Egyéni:

1. Bolla Áron 1.c

2. Mészáros Marcell 1.a

3. Lakosi Olivér 1.c

Csapatok:

1. 1.c osztály

2. 1.a osztály

3. 1.b osztály

1. évfolyamos lányok:

Egyéni:

1. Varga Petra 1.c

2. Pokorny Réka 1.b

3. Lagler Bonita 1.b

Csapatok:

1. 1.b osztály

2. 1.c osztály

3. 1.d osztály

2. évfolyamos fiúk:

Egyéni:

1. Uzoni Eliot 2.b

2. Horváth Bence 2.c

3. Moser Máté 2.c

Csapatok:

1. 2.c osztály

2. 2.b osztály

3. 2.d osztály

2. évfolyamos lányok:

Egyéni:

1. Kerekes Kamilla 2.a

2. Hőfer Zsófia 2.a

3. Bolla Elinor 2.d

Csapatok:

1. 2.b osztály

2. 2.a osztály

3. 2.d osztály

3. évfolyamos fiúk:

Egyéni:

1. Kostevc Kevin 3.c

2. Árvay Vince 3.d

3. Börzsei Zalán 3.b

Csapatok:

1. 3.d osztály

2. 3.c osztály

3. 3.b és 3.d osztály

3. évfolyamos lányok:

Egyéni:

1. Mészáros Nóra 3.a

2. Szemenyei Abigél 3.d

3. Komjáti Anna 3.b

Csapatok:

1. 3.d osztály

2. 3.a osztály

3. 3.d osztály

4. évfolyamos fiúk:

Egyéni:

1. Tallós Levente 4.b

2. Tóth Jácint 4.b

3. Tiboldi Balázs 4.c

Csapatok:

1. 4.b osztály / 1. csapat

2. 4.c osztály

3. 4.b osztály / 2. csapat

4. évfolyamos lányok:

Egyéni:

1. Zsejki Boglárka 4.b

2. Soós Vivien 4.b

3. Nyitrai Csenge 4.a

Csapatok:

1. 4.b osztály

2. 4.d osztály

3. 4.c osztály

Minden tanulónak gratulálunk az eredményeihez!

Nagyon szépen köszönjük az alábbi tanulók szüleinek a támogatását:

Mauczka István 3.d               Moser Máté 2.c

Zentai Klaudia 3.d                 Varga Botond 2.c

Pojbics Bendegúz 3.d            Lagler Bonita 1.b

Szabó Rebeka 1.a                   Németh Adél 1.c

Tallós Levente 4.b                 Kakuk-Marinon Armand 1.a

Láng András 2.a                    Jancsek Janka 1.a

Polyányi Barna 2.a                Hajnal Evelin 1.a

Szabó Dániel 1.c                    Siedl Maximilian Balázs 1.a

Tallós Bence 1.c                     Lakosi Olivér 1.c

Magyar Péter 2.b                    Péterfalvi Balázs 1.a

Erhardt Márton 2. b               Vízi Attila 2.c

4.e osztály                                 2.b osztály

IMG_4004  IMG_4029

 

IMG_4034  IMG_4012

 

IMG_4013  IMG_4014

 

IMG_4016  IMG_4018

 

IMG_4021  IMG_4019

 

IMG_4035  IMG_4040

A hozzászólások lezárva.