Futott az alsó tagozat

A hagyományokhoz híven egy jó kis futóversennyel turbózták fel magukat az alsó tagozatosok a tanév harmadik hétvégéjén. A csodaszép – szinte nyárias napsütésben több, mint kétszázan álltak rajthoz, összemérték gyorsaságukat az évfolyamok fiú és lány csapatai, és a verseny végén 4 x 400-as váltóban a szülők is rajtvonalhoz álltak. Az elsősök közül 26 lány és 28 fiú, a második osztályokból 26 lány és 31 fiú, a 3. évfolyamból 26 lány és 33 fiú, valamint a negyedikesek közül 25 lány és 11 fiú versenyzett a leggyorsabbaknak járó díjakért.
Az alsós indulók szép futással teljesítették a 600 méteres távot, a versenyben pedig az alábbi eredmények születtek:

1. évfolyamos lányok:

Egyéniben:

1. Pölz Réka      1.b
2. Jankovits Réka 1.a
3. Kerekes Kamilla 1. a

IMG_0927Csapatban:

1.  1. a csapata ( Jankovits Réka, Kerekes Kamilla, Hőfer Zsófia, Soproni Olívia)
2. 1. b csapata ( Pölz Réka, László Szilvia, Németh Boglárka Mária, Móger Tünde Krisztina)

1. évfolyamos fiúk:

Egyéniben:

1. Vessző Botond Zoltán 1. b
2. Horváth Bence 1.c
3. Uzoni Eliot 1.b

Csapatban:

1. 1. c csapata ( Horváth Bence, Szántó Nimród, Baumgartner Bálint, Moser Máté)
2. 1. b csapata ( Vessző Botond Zoltán, Uzoni Eliot, Güntner Raphael, Szabó Zétény Ákos)
3. 1. c második csapata ( Kőhalmi Áron Péter, Varga Botond, Kóbor Balázs, Kovács Ábel)

IMG_09542. évfolyamos lányok:

Egyéniben:

1. Mészáros Nóra 2.a
2. Komjáti Anna 2.b
3. Csontos Franciska 2. d

Csapatban:

1. 2. d osztály csapata ( Csontos Franciska, Szemenyei Abigél, Seidel Trinity Nikolett, Simon Lívia)
2.  2. a csapata ( Mészáros Nóra, Márkus Emma, Varjasi Csenge, Körbler Léna)
3.  2. c csapata ( Pölz Tímea, Ősze Luca, Baranyai Dorka, Herceg Flóra)

2. évfolyamos fiúk:

IMG_0926Egyéniben:

1. Kostevc Kevin 2.c
2. Börzsei Zalán Áron 2. b
3. Árvay Vince 2.d

Csapatban:

1. 2.d csapata ( Árvay Vince, Grieszler Ádám, Varga Marcell, Erényi Márton Bence)
2. 2.c csapata (Kostevc Kevin, Gangl Miklós, Szántó Zalán, Pozsgai Martin)
3. 2. b csapata ( Börzsei Zalán Áron, Pásztai Patrik, Jászberényi Noel, Nagy Zalán Márk)

3. évfolyamos lányok:

Egyéniben:
1. Zsejki Boglárka 3. b
2. Soós Vivien 3. b
3. Szemerits Mirtill 3.b

IMG_0965Csapatban:

1. 3. b csapata ( Zsejki Boglárka, Soós Vivien, Szemerits Mirtill, Horváth Szofi)
2. 3. c csapata (Kóczán Hanna, Nagy Kíra, Márkus Gréta Anna, Fekete Anna Krisztina)
3. 3.d csapata ( Pócsföldi Zenina, Kalázdi Dorothy, Papp-Garbóczi Panna Vita, Wenczl Maja)

3. évfolyamos fiúk:

Egyéniben:

1. Csiszár Szabolcs 3. c – Tiboldi Balázs 3. c
2. Tóth Jácint 3.b
3. Tallós Levente 3,b

Csapatban:

1. 3.c csapata (Tiboldi Balázs, Csiszár Szabolcs, Lukács Csanád, Bálint Dániel)
2. 3.b csapata (Tóth Jácint, Tallós Levente, Szántó Fábián, Csorba Benjámin)
3. 3. a csapata ( Németh Patrik, Hargitai Kevin, Lederer-Vágó Loránd, Kovács Márk)

IMG_09744. évfolyamos lányok:

Egyéniben:

1. Moser Boglárka 4.b
2. Fábiánkovits Lili 4.b
3. Horváth Alexa 4.c

Csapatban:

1. 4.b csapata (Moser Boglárka, Fábiánkovits Lili, Kovács Tímea, Németh Laura)
2. 4.d csapata (Kovács Hanna, Baumgartner Vivien, Böröck Laura, Seidel Bianka)
3.  4.a csapata (Pécsi Kinga, Skála Nóra, Móger Andrea Etelka, Németh Anna)

4. évfolyamos fiúk:

Egyéniben:

1. Scheiber Robin 4.d
2. Jászberényi Soma 4.c
3. Pagonyi Benjámin 4.c

Csapatban:

1. 4. c csapata ( Jászberényi Soma, Pagonyi Benjámin, Makai Bálint, Montvai Rikárdó)
2. 4. d csapata ( Scheiber Robin, Úry Hunor, Szalai Patrik)

IMG_0959Szülők 4 x 400-as váltója:

Vegyes csapatok:

1. 1.c osztályos szülők
2. 1. b osztályos szülők
3. 3. a osztályos szülők

Férfi csapatok:

1. 3. c osztályos apukák
2. 2.d – 1.c osztályos apukák

A hozzászólások lezárva.