Negyven év emlékei elevenedtek meg az öregdiáktalálkozón
Június 20-án különleges eseménynek adott otthont iskolánk. Az egykori Fenyő Téri Általános Iskola öregdiákjai több évtized után tértek vissza alma materükbe, hogy közösen ünnepeljék az új épületszárny átadásának jubileumát, felidézzék a régi emlékeket, és újra találkozzanak egykori osztálytársaikkal, tanáraikkal. A rendezvény regisztrációval kezdődött, a jó hangulatot pedig már az első percekben megalapozta a különleges „Fenyő…
