Idén is báloztunk! – 24. Német Nemzetiségi Bál

Igazi báli hangulat, néptánc, fúvószene, tanári produkció, tombola és sok nevetés. Idén is ilyen volt iskolánk hagyományos programja a Német Nemzetiségi bál, amelyet idén is a GYIK Rendezvényházban rendeztünk.
A bált igazgatónőnk, Barilichné Tóth Rita szavai nyitották meg, majd fúvósmuzsika és a Bánfalvi Kórus előadásában német dalok következtek. Hagyomány, hogy iskolánk néptáncosai is bemutatkoznak a felnőttek bálján.
A vendégek között köszönthettük a soproni tankerület igazgató asszonyát, Tvordy Beátát, a kerület önkormányzati képviselőjét, Mágel Ágostot, valamint a Német Nemzetiségi önkormányzat képviseletében Grafl Nándort. Nagy örömmel láttuk vendégül a horitschon-i partneriskolánk tanárait is.
Nagy sikert aratott a tanárok táncos produkciója, és a tombola nagydíjai, az ajándékcsomagok, értékes ajándékutalványok mellett egy óriás  játékmackó és egy valódi élő nyuszi is gazdára talált.
A hajnalig tartó mulatság folytatására jövőre a jubileumi 25. bálon kerül sor.

Köszönjük támogatóinknak, vendégeinknek, barátainknak, hogy idén is partnereink voltak!

11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

A hozzászólások lezárva.