Megosztás Facebookon

Idén is báloztunk! – 24. Német Nemzetiségi Bál

Igazi báli hangulat, néptánc, fúvószene, tanári produkció, tombola és sok nevetés. Idén is ilyen volt iskolánk hagyományos programja a Német Nemzetiségi bál, amelyet idén is a GYIK Rendezvényházban rendeztünk. A bált igazgatónőnk, Barilichné Tóth Rita szavai nyitották meg, majd fúvósmuzsika és a Bánfalvi Kórus előadásában német dalok következtek. Hagyomány, hogy iskolánk néptáncosai is bemutatkoznak a felnőttek…

Tovább olvasom

Sítalpas táborozás

A 4.d osztályosok osztályfőnökük Viezzi Andi néni vezetésével a havas lejtők meghódításának szenteltek egy januári hetet. A közeli osztrák síparadicsomba a Semmeringre, Stuhleckbe naponta busszal jártak át a negyedikesek, a csapathoz nagy lelkesedéssel csatlakoztak szülők is. Az osztály magabiztosan mozgott a síléceken, hiszen az ő életükben már hagyomány a téli táborozás.

Tovább olvasom

Rajz a város adventi naptárába

Már hagyomány, hogy a Fő téri óriás adventi naptár rajzait soproni iskolások munkáiból válogatják. Az idei pályázaton az alsó tagozatosok között iskolánk diákja Jászberényi Soma 2. c második díjat nyert. Rajza látható volt a Liszt Ferenc Művelődési Központ kiállításán és a Fő téri adventi naptáron is! Gratulálunk, Szép munka! Bővebben a pályázatról itt olvashatsz >>…

Tovább olvasom