Bringás siker
Az ötödikes Majsa Gergő nagyszerű sikert ért el a Diákolimpia MTB területi döntőjében. A fenyő téri bringás első helyet szerzett a versenyen! Gratulálunk a szép eredményhez!
Az ötödikes Majsa Gergő nagyszerű sikert ért el a Diákolimpia MTB területi döntőjében. A fenyő téri bringás első helyet szerzett a versenyen! Gratulálunk a szép eredményhez!
Május 2-án rendezték meg a Diákolimpia Mountain Bike ágának Észak-nyugat magyarországi területi döntőjét az ágfalvi úti sport telepen. Iskolánkat a 2.b osztályos Hajnal Evelin képviselte kiemelkedő eredménnyel. U11-s kategóriában első helyezést sikerült elérnie. Gratulálunk!
2015. április 16-án iskolánk floorball válogatottja először indult a Nagypályás Floorball Diákolimpiai megméredtetésen. A Komáromban megrendezett Országos elődöntőben 3 csapattal is meg kellett mérkőznie csapatunknak. Először a helyi Bozsik csapatot fölényesen sikerült legyőzniük (10-4), majd kemény küzdelemben, több büntetővel a Fehérvár csapata nyert (9-8). Utolsóként a szintén helyi Petőfi iskola csapatával csaptunk össze, számunkra kedvezőbben…
Győrben rendezték meg az úszó diákolimpia megyei válogatóját, melyen szép sikereket ért el iskolánk 4. b osztályos tanulója Szenti Kristóf Máté, aki 50 méteres gyors úszásban és 50 méteres hát úszásban is ezüst érmet, a 4 x 50 méteres fiú váltó tagjaként ( mindannyian „fenyő térisek”) pedig aranyérmet szerzett. Szenti Kristóf, Takács Márkó, Kókai Márk
Továbbjutottak floorballosaink! Floorball országos selejtezőn vett részt a IV. korosztályos fiú csapatunk, Komáromban. A mi kategóriánkban 6 csapat indult. Köztük a Lackner Kristóf Általános Iskola, akikkel együtt jutottunk a selejtezőbe. Mindkét csapat diadalmasan helyt állt a floorball nevelés fellegvárában. Az első mérkőzésünkön pont az útitársaink ellen kellett kiállni, a mérkőzés a buszon kezdődő barátsággal zajlott…
Iskolánk floorball csapata fényes győzelmet aratott november 11-én a Diákolimpia városi döntőjén. Csapatunk 10:8-s győzelemmel jutott tovább a november 27-én, Komáromban megrendezésre kerülő megmérettetésre. Az elért eredményhez gratulálunk és további sok sikert kívánunk!
Szeptember második hétvégéjén Szombathelyen rendeztek teniszbajnokságot, amelyről a 4. b osztályos Szemerits Marcell az első helyezésért járó kupával tért haza. Gratulálunk a szép eredményhez!
A Hegykői Általános Iskola adott otthont Tud6nád címmel a kistérségi matematika versenynek. A versenyen tanulóink szép sikerrel szerepeltek! A felső tagozatosok közül Lehoczky Csilla I. helyezést ért el. (Felkészítő tanár: Teichtinger János) Az alsó tagozatosok versenyén Galambos György 3.a osztályos a III. helyezést szerezte meg. (Felkészítő tanár: Kaufmann Zsuzsa) Gratulálunk a nagyszerű eredményhez!
A soproni Petőfi Sándor Általános Iskola által meghirdetett kistérségi szóbeli német versenyen hetedik osztályosaink sikerrel szerepeltek. Gosztom Rebeka II., Falvai Vivien III. helyen végzett. Mindketten 7.f osztályosok, felkészítő tanáruk: Hrobát Edit.
Márkus Boróka, 4.d osztályos tanuló, a Gerencsér Éva területi magyar nyelvi tanulmányi versenyen 3. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!