Német Vers- és Prózamondó Verseny – Deutscher Nationalitäten Rezitationswettbewerb

November végén rendeztük meg iskolánkban az alsós Német Vers- és Prózamondó Versenyt. A rendkívüli helyzetre való tekintettel ezúttal délelőtt, közönség nélkül bonyolítottuk le a versenyt iskolánk ebédlőjében. Sok szép verset és prózát hallhattunk. Nehéz dolga volt a zsűrinek, végül az alábbi eredmények születtek:

Ende November wurde der Deutsche Nationalitäten Rezitationswettbewerb in der Unterstufe unserer Schule veranstaltet. Wir haben den Wettbewerb diesmal mit Rückigsicht auf die außerordentlich Situation am Vormittag ohne Zuschauer im Speisesaal der Schule abgewickelt. Wir konnte viele schöne Gedichte und Prosa hören. Die Jury hatte es schwer. Die folgende Ergebnisse sind entstanden:

1. évfolyam – 1. Jahrgang:

1. hely/ 1. Preis Stenszky-Bendes Éva Hanna

2. hely/2. Preis Czerny Isabella Sophia

3. hely/3. Preis Breitenbach Lilly Anne

különdíj/Sonderpreis:

Gosztonyi-Vánkus Mira

Hara Noémi

2. évfolyam – 2. Jahrgang:

1. hely/1. Preis Tóth Kristóf

2. hely/2. Preis Fülep Zsófia

3. hely/3. Preis Horváth Petra

különdíj/Sonderpreis:

Luka-Nábrádi Brúnó

Németh Zsófia

3. évfolyam – 3. Jahrgang:

1. hely/1. Preis Schmidt Liza

Jakab Gergő

2. hely/2. Preis Kalmár Sára

3. hely/3. Preis Doloczki Júlia

különdíj/Sonderpreis:

Vági Dalma

Solymos-Horváth Ciprián

Ludwig Amira

4. évfolyam – 4. Jahrgang:

1. hely/1. Preis Györi Benjamin

Görög Dániel

2. hely/2. Preis Fülep Anna

különdíj/Sonderpreis:

Holló Márton Bálint

Domán Zsófia

Tóth Karolina

Gratulálunk az elért eredményekhez!

IMG_0001  IMG_0004

IMG_0006  IMG_0009

IMG_0017  IMG_0020

IMG_0022  IMG_0023

Oszd meg Facebookon!

A hozzászólások lezárva.