A megérdemelt jutalom

uj-fhnp_logo_2012

Az idei tanév őszén megrendezett gesztenyegyűjtés rekord mennyiségű vadgesztenyét eredményezett. Több, mint 3000 kilogramm gyűlt össze a szorgos kezeknek köszönhetően.

Az összegyűlt gesztenyét idén is a Fertő-Hanság Nemzeti Parknak ajánlotta fel iskolánk az állatok téli etetésének segítésére. Köszönet- és jutalomként a legszorgalmasabb osztályok egy-egy kiránduláson vehettek részt a nemzeti park munkatársainak vezetésével. Ezúton is köszönjük a Fertő-Hanság Nemzeti Parknak a lehetőséget, hogy diákjaink részt vehettek a programokon.

1. helyezett: 3.b osztály – kenutúra a Fertő tavon

2. helyezett: 2.a osztály – Hanság élővilága kiállítás, Öntésmajor

3. helyezett: 4.a osztály-  nyereménye egy hatalmas gesztenyetorta

IMG_20230602_100615

Oszd meg Facebookon!

A hozzászólások lezárva.