Ki mit tud?

Az idei tanévben is megrendezésre került az alsós és felsős tanulók számára az iskolai Ki mit tud?-ot.

Az alsó tagozatos diákok jelentkeztek a legnagyobb számban, közülük is az 1. és 2. évfolyamból kerültek ki a versenyzők a legtöbben.

Vers, tánc, ének, hangszer és színdarab kategóriában neveztek a versenyzők.

Igazán színvonalas produkciók kerültek bemutatásra, de különösen nagy tetszést arattak a közönség és a zsűri soraiban azok a színdarabok, amelyekben az egész osztály szerepelt.

Minden egyes résztvevőnek köszönjük a fellépést és gratulálunk a díjazott gyerekeknek!

Eredmények:

1. évfolyam:

vers:    1. Acsai Adrián 1.b

Czaher Gergely Sebestyén 1.a

2. Kerekes Kamilla 1.a

3. Hollósi Miklós 1.d

verses mese:   1. Uzoni Eliot 1.b

2. Wolf Bence 1.d

3. Günther Raphael 1.b

zene:   1. Láng András 1.a

mese:   1. Kaposi Ákos 1.c

2. Csörögi Jázmin 1.b

dráma:   1. 1.d osztály

ének: különdíj: Kállay Dorka  1.d

2. évfolyam:

vers:   1. Árvay Vince  2.d

2. Boros Patrik 2.b

3. Manczka István 2.d

különdíj: Erényi Márton 2.d

ének: 1. Simon Lívia 2.d

2. Varga-Köppel Zétény 2.d

jelenet: különdíj: 2.b osztály

tánc: 1. Hujber Hanna – Rasmussen Dávid 2.d

2. Zentai Klaudia 2.d

2. Seidel Trinity 2.d

próza: 1. Tóth Áron 2.d

2. Máté Áron 2.d

3. Rogács Simon 2.c

verses mese: 1. Baranyai Dóra 2.d

2. Csontos Franciska 2.d

3. Wirth Szixtina 2.c

hangszer: 1. Varga Marcell 2.d

2. Baranyai Dorka 2.c – Szalay Boróka 2.b

3. évfolyam

vers: 1. Koós Attila 3.e

2. Hohenwarter Júlia 3.a

3. Dravecz Korina 3.e

különdíj: Balkányi Vince 3.e

ének: 1. Márkus Gréta 3.c

2. Pfaff Anna 3.d

Ruzsa Dóra 3.a

hangszer: 1. Horváth Miksa 3.a

2. Dongó Petra 3.c

Kovács Márk 3.a

tánc: 1. Soós Vivien 3.b

Márkus Gréta 3.c

jelenet: 3.e osztály

4. évfolyam

vers: 1. Hajnal Máté 4.c

2. Horváth Alexa 4.c

3. Rédecsi Lujza 4.b

ének: 1. Szekeres Áron 4.c

2. Szanati Noémi 4.b

tánc: 1. Gálos Fanni 4.a

Szanati Noémi 4.b

2. Horváth Vanessza – Svélec Hanna 4.b

Varga Karina – Fehér Szonja 4.c

próza: 1. Kakuk Ramóna 4.b

jelenet: 1. 4.c osztály

2. 4.b osztály

4.d osztály

hangszer: 1. Gálos Fanni 4.a

2. Árvay Gergely 4.a

3. Szanati Noémi – Szőke Boglárka 4.b

egyéb: 1. Nyikos Sára 4.c

2. Szalay Liliána 4.a

Móger Etelka 4.a

felső tagozat

vers: 1. Fülep Regina 5.ad

2. Felvidéki Csenge 5.ad

3. Fodor Beáta 5.c

tánc: 1. Ignácz Bettina 7.b , Makai Zsóka 7.b , Tóth Vanessza 7.b és Thalabér Petra 7.c

2. Thalmeier Cintia 5.b

3. Töreki Virág 5.ad és Pető Szofi 5.ad

hangszer: 1. Szentpéteri Péter 5.c

2. Plöchl Ingrid 5.ad

3. Major Donát Péter 5.ad

színdarab: 1. 6.a osztály (Osztályfőnöki óra c. műsor)

6.c osztály (Fazekas Mihály: Lúdas Matyi)

ének: 1. Tóth Alexandra 8.ad

IMG_2499   IMG_2484   IMG_2481

 

IMG_2451   IMG_2444   IMG_2418

 

IMG_2411   IMG_2438   IMG_2437

 

IMG_2435   IMG_2434

A hozzászólások lezárva.