Április az atlétika jegyében

Április 5-én Országos Diákolimpia döntőt tartottak mezei futásból Gödöllőn, melyre iskolánkból két leány csapatunk is bejutott szép megyei győzelmükkel.
II. korcsoportban 9. helyet szereztünk 38 induló csapatból, III. korcsoportban 12. helyen végzett csapatunk 39 induló csapatból.
IMG_3576
II. korcsoportos csapat:
Moser Boglárka 4.b
Baumgartner Vivien 4.d
Horváth Alexa 4.c
Bagoly Liliána 5.b
Fábiánkovits Lili 4.b
III. korcsoportos csapat:
Horváth Krisztina 7.b
Balogh Liza 6.c
Orbán Nikolett 5.c
Rédecsi Franciska 7.b
Makai Zsóka 7.b
Április második felében elkezdődtek az összetett és egyéni atlétika csapat és egyéni pályaversenyek. Néha zord időjárásban, de nagy sikerrel szerepeltek csapataink.
Minden korcsoportban eredményesek lettek csapataink, egyéni összetett versenyben is született néhány dobogós helyezés.
Csapatverseny eredmények:
I korcsoportos fiúk 3.hely
Tallós Levente 3.b
Tóth Jácint 3.b
Nagy Koppány 3.b
Varga Marcell 2.d
Galambos Márton 2.d
Rédecsi Ferdinánd 2.d
Uzoni Eliot 1.b
I. korcsoportos leányok 1. hely
Soós Vivien 3.b
Szemenyei Abigél 2.d
Csontos Franciska 2.d
Mészáros Nóra 2.a
Lakatos Flóra 1.b
II. korcsoportos fiúk 2.hely
Kókai Márk 5.c
Módos Máté 5.c
Scheiber Robin 4.d
Fábiánkovits István 4.b
Jászberényi Soma 4.c
Szűcs Gábor 4.c
Márkus Barnabás 3.b
Csiszár Szabolcs 3.c
II. korcsoportos leányok 2. hely
Bagoly Liliána 5.b
Moser Boglárka 4.b
Gárdonyi Georgina 4.b
Borsodi Virág 4.b
Horváth Alexa 4.c
Zsejki Boglárka 3.b
Hohenwarter Júlia 3.a
III. korcsoportos fiúk 3. hely
Kovács Áron 6.c
Gál Barnabás 6.c
Tóth Botond 6.c
Németh Balázs 6.c
Kustra Lőrinc 5.c
Mórocz Barnabás 5.c
III. korcsoportos leányok  1. hely  ( megyei döntőbe jutottak)
Vanyek Bettina 7.c
Lampert Laura 7.c
Horváth Krisztina 7.b
Rédecsi Franciska 7.b
Hipeller Hanna 6.c
Orbán Nikolett 5.c
IV. korcsoportos fiúk  1. hely ( megyei döntőbe jutottak)
Pichler Igor 8.c
Kókai Áron 8.c
Dávidházy Dániel 8.b
Dzikas Dominik 8.b
Csátaljay Barna 7.c
Kállai Roland 7.c
IV. korcsoportos leányok 3. hely
Benő Krisztina 8.b
Ferenczi Csenge 8.c
Bőr Rebeka 7.c
Bagoly Noémi 7.c
Benő Dorottya 7.b
Jáger Dóra 7.b

Egyéni összetett versenyben:

II. korcsoport fiú
1. hely Fábiánkovits István 4.b (megyei döntőbe jutott)
II. korcsoport leány
1. hely  Bagoly Liliána 5.b (megyei döntőbe jutott)
III. korcsoport leány
2. hely Vanyek Bettina 7.c
IV. korcsoport fiú
1.  hely  Pichler Igor  8.c (megyei döntőbe jutott)
A megyei döntőket május elején Mosonmagyaróváron rendezik meg.
Egyéni eredmények:
60 m síkfutás
III. korcsoport
2. hely Vanyek Bettina 7.c
100 m síkfutás
IV. korcsoport
3.hely Bagoly Noémi 7.c
600 m síkfutás
III. korcsoport
1. hely Horváth Krisztina 7.b
1500 m síkfutás
IV. korcsoport
3. hely  Csátaljay Barna 7.c
Távolugrás
III. korcsoport
1.  hely Vanyek Bettina 7.c
Kislabdahajítás
III. korcsoport fiú
1.  hely Tiboldi Mátyás 7.c
III. korcsoport leányok
2.hely Vanyek Bettina 7.c
3.hely  Rédecsi Franciska 7.b
IV. korcsoport
2.hely Benő Dorottya 7.b
3.hely Jáger Dóra 7.b
Súlylökés
IV. korcsoport
1.hely Benő Dorottya 7.b
2.hely Jáger Dóra 7.b

Felkészítő tanárok: Lengyel Gabriella

Vörzsönits Kinga

13055855_1719692531633604_8754071975231353992_o  13063188_1719694774966713_3419289496145006266_o  13071746_1719694448300079_1376158998949628394_o

 

13119871_1719694231633434_8090038696227594327_o  13123391_1719694868300037_4059137428425432470_o  20160405_131519

A hozzászólások lezárva.