Megyei Német Nemzetiségi Vers- és Prózamondó Verseny

Január 26-án rendezte meg az iskolánk a Megyei Német Nemzetiségi Vers- és Prózamondó Versenyt,  melyen  99 tanuló  mérhette   össze tudását a megye 10 iskolájából.
Iskolánkból  tíz gyermek jutott tovább a területi versenyre, mely   márciusban  Mosonmagyaróváron kerül megrendezésre.
Szívből  gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak   és sok sikert a következő fordulóhoz.

I. kategória (1-2. osztály)
1. Kammerlander Viola                 Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2. Kocsis Ádám                               Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
3. NEMES HANNA                        Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.
4. Keresztfalvi Blanka                    Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Különdíj:
DENE VIRÁG                        Levéli Német Nemzetiségi Ált. Isk.
RUZSBÁNSZKI   ÁDÁM     Ágfalvi Váci Mihály Általános Isk.

II. kategória (3-4. osztály)

1. KAMMERLANER  ZSOMBOR                Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2. SEEWALD  ELISABETH   MARIA         Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
3. KRAHL  NORINA                                      Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
4. DEMETER  ÁDÁM                                    Ágfalvi Váci Mihály Általános Isk.
Különdíj:
HERLICSKA  HELLA                Levéli Német Nemzetiségi Ált. Isk.
TÓTH  VIVIEN                           Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.

III. kategória (5-6. osztály)

1. ZACCOMER  EVELIN                    Audi Hungaria Schule
2. HANZÉLY SZONJA   ANNA        Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
3. GÁLOS  FANNI                               Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
3. SÁGHY  DORINA                           Békefi  Ernő  Ált. Iskola, Rajka
Különdíj:    ZÖLD  ORSOLYA          Audi Hungaria Schule

IV. kategória (7-8. osztály)
1. BAUMBACH VIVIEN                     Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2. HACKL  HANNA  KLÁRA             Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
3. RADÓ  IVÁN                                    Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
4. AKÁCOS  KIRA                               Ágfalvi Váci Mihály Általános Isk.
Különdíj:
NÉMETH  FANNI                Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
PATAY  BORBÁLA               Audi Hungaria Schule

Mundart    3.-4. osztály

1.  ERHARDT  MÁRTON                      Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2.   SZAKÁL  JOHANNA                       Móra  Ferenc  Ált. Iskola  Mosonmagyaróvár

Mundart    5-8. osztály

1. SCHILLER  MARTIN  BENJAMIN     Móra  Ferenc  Ált. Iskola  Mosonmagyaróvár
2. TARPAI  ESTHER                                  Ágfalvi Váci Mihály Ált.Isk.
3.  MAYER  BERTALAN  TAMÁS           Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
3. GROSS  ALEXANDRA  MÁRIA           Levéli Német Nemzetiségi Ált. Isk.

IMG_9640  IMG_9668

 

IMG_9676  IMG_9677  IMG_9678

IMG_9686  IMG_9687

IMG_9692  IMG_9694  IMG_9696

IMG_9700  IMG_9705

IMG_9703  IMG_9710  IMG_9714

IMG_9717  IMG_9719 

IMG_9720  IMG_9721  IMG_9722

IMG_9725  IMG_9727

IMG_9728  IMG_9735

IMG_9740  IMG_9754

IMG_9755  IMG_9759

IMG_9760  IMG_9761  IMG_9771

IMG_9773  IMG_9779  IMG_9783

IMG_9787  IMG_9792  IMG_9799

IMG_9803

A hozzászólások lezárva.