Ki mit tudott? – az alsó tagozaton

7Hagyományosan március végén került sor az alsós és a felsős Ki mit tud? versenyekre, Az alsó tagozatosok két délutánon át mutatkoztak be,  külön versenyeztek az első és második, valamint a harmadik és negyedik osztályosok.

Eredmények:
1-2. osztályosok:

Vers kategória:
1. osztályosok

I. Pál Regina 1.e
Kovács Márk 1. a

II. Schöll Dorina 1.c
Dongó Petra 1.c

III. Szőke Dániel 1.c
Pokorny Áron 1.e

Különdíj: Polyák Dávid 1.c

2. osztályosok:

I. Tóth Regina 2.a
II. Nyikos Sára 2.c
Hajnal Máté 2.c
III. Kovács Hanna 2.a
Buzás Boglárka 2.c

Különdíj: Pintér Eszter 2.c

Tánc kategória:

1. osztályosok:

I. Márkus Gréta – Lendvai Gergő 1.c

Különdíj: Wenczl Maja – Gali Letícia – Kalázi Dorothy

2. osztályosok:

I. Szetmár Amina – Fehér Szonja 2.c
Varga Karina 2.c
II. Major Kata 2.c
III. Pom-pom tánc 2.c

Ének kategória:

1. osztályosok:

I. Hanák Viktória 1.a

2. osztályosok:

I. Svélecz Hanna 2.b
II. Brenner Lili 2.c
Rédecsi Lujza 2.b
III. Varga Dorina
Rédecsi Lujza – Nyikos Sára

Különdíj: Szanati Noémi – Kakuk Ramóba – Kovács Tímea 2. b
Kovács Vanessza – Hollósi Zsüliett 2.c

Egyéb:

Különdíj: Kőketánc 1. e osztályosok

3 – 4. osztályosok

Próza kategória:

3. osztályosok:

I. Tóth Enikő 3.b
II.  Molnár Izabella 3.c
III. Szilvás Nikolett 3.c

4. osztályosok:

I. Márkus Boróka 4.d
II. Tóth Luca 4.d
Zámbó Klaudia 4.d
III. Horváth Ervin 4.d
Hipeller Hanna 4.d

Vers Kategória:

3. osztályosok:

I. Fülep Regina 3.d
II. Felvidéki Csenge 3.d
III. Oláh Dóra 3.d

4. osztályosok:

I. Nyári Júlia 4.d
II. Gál Barnabás 4.d
Szalai Barnabás 4.d
III. Kövér Ádám 4.d
Tóth Botond 4.d

Különdíj:
Varga Zsófia 4.d
Ignácz Kitti 4.c
Lukács Fruzsina 4.d
Tabajdi Zoé 4.d

Hangszer

3. osztályosok

Zongora:

I. Karsai Szófia 3.c
Major Péter 3.a

II. Berecz Boglárka 3.d

III. Meiser Aglája 3.a

Hangszer:

I. Szentpéteri Péter kürt 3.c
II. Domonkos Petra hegedű 3.a
III. Füleki Balázs hegedű 3.d

4. osztályosok:

I. Lukács Fruzsina zongora 4.d
II. Kőteleky András gitár 4.d
III. Varga Benjámin dob 4.b

Különdíj: Horváth Mia hegedű 4.c

Ének kategória

4. osztályosok:

I. Győri Eszter – Kádár Virág – Kondor Lili 4.b
II. Nyári Júlia – Pécsi Lilla 4.d

Tánc kategória

4. osztályosok:

I. Bognár Adrián 4.b és Bognár Botond 4.d
II. Márkus Boróka – Kőteleky András 4.d
III. Horváth Ervin 4.d (Pfeifer Virág)

Különdíj:
Zámbó Klaudia – Veres Kinga 4.d
Horváth Mia – Rogács Sára – Váradi Viktória 4.c
Csernai Lili – Váradi Viktória 4.c

Egyéb kategória

3. osztályosok:

I. Spirk Bence 3.d
II. Bertha Bendegúz – Pszota Ábel 3.a
III. Csólig Balázs – Kocsis János – Molnár Barna 3.a

4. osztályosok:

I. Borsi Kitti – Molnár Bítia 4.b

Színjáték

4. osztályosok

I. 4. b
4.d

 

Gratulálunk minden résztvevőnek!

A hozzászólások lezárva.