Megyei Német Vers- és Prózamondó Verseny

Január 27-én került megrendezésre iskolánkban a Megyei Német Vers- és Prózamondó Verseny, melyre számos iskolából érkeztek versenyzők Győr-Moson-Sopron megyéből.

A megyei fordulón több, mint 80 tanuló mérte össze német tudását évfolyamonkét és Mundart kategóriában.

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

I. kategória (1-2. osztály)

1. FURKA RAMÓNA (Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.)

2. NEMES HANNA (Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.)

3. SCHMIDT LAURA (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

4. KEREKES KAMILLA (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

Különdíj:             DEMETER ANNAMÁRIA (Ágfalvi Váci Mihály Általános Isk.)

II. kategória (3-4. osztály)

1. ZENZIUS BORIS SEBASTIAN (Ágfalvi Váci Mihály Általános Isk.)

2. JAKAB RAFAEL (Audi Hungaria Schule)

3. KOSTEVC ANNA (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

3. SÁGHY DORINA (Békefi Ernő Grund- und Musikschule)

Különdíj:             Kammerlander Zsombor (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

Seewald Elisabeth Maria (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

III. kategória (5-6. osztály)

1. OSZWALD JOHANNA (Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium)

2. HANZÉLY SZONJA (Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium)

3. OKVÁTH FRIDERIKA (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

3. SZALAI ZILLE (Audi Hungaria Schule)

Különdíj:             Fonnyadt Diána (berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium)

IV. kategória (7-8. osztály)

1. RADÓ IVÁN (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

2. RESPERGER RÉKA (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

3. BAUMBACH VIVIEN (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

4. PATAKI KATALIN ANNA (Levéli Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

Különdíj:             ZÖLD ZSÓFIA (Audi Hungaria Schule)

Mundart             1-4. osztály

1. Erhardt Márton (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

2. Gungl Márton (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

3. Heinrichs Ármin Bálint (Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

Mundart             5-8. osztály

1. Schiller Martin Benjamin (Móra Ferenc Általános Iskola)

2. Johanna Plájer (Ágfalvi Váci Mihály Ált.Isk.)

3. Gross Alexandra (Levéli Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

Gratulálunk a sikeres szerepléshez és az elért eredményekhez!

IMG_4350  IMG_4352

IMG_4369  IMG_4373

IMG_4382  IMG_4383

IMG_4389  IMG_4392

IMG_4395  IMG_4396  IMG_4400

IMG_4403  IMG_4428

IMG_4425  IMG_4407

IMG_4488  IMG_4495  IMG_4506

IMG_4516  IMG_4522  IMG_4526

IMG_4529  IMG_4531

A hozzászólások lezárva.