Kosárlabda Diákolimpia III. kcs. Lány Megyei Döntő
A csapat tagjai: Szabó Jelina, Komjáti Léna, Gilicze Emma, Scheidl Arina, Németh Zsófia,Dálnoky- Vörös Hanna, Dálnoky-Vörös Lora, Németh Hédi, Dalia Dalma,Pásztor Lili, Kövesdi Dóra, Kiss Elena
Edző: Pados Noel
Testnevelő
[ Bővebben ]
A csapat tagjai: Lévay Nelzon, Orbán Olivér, Luka-Nábrádi Brúnó, Markovits Dávid, Keresztfalvi Gergő, Elek Levente, Horváth Bálint, Preisz Dominik, Nagy Sebestyén, Uzoni Jordán, Uzoni Milán, Fekete Dávid, Czaher Péter, Reinhoffer Ádám
Edző: Hertelendy Balázs
Testnevelő: Kraszn
[ Bővebben ]
Gyere, és kosarazz velünk!
[gallery ids="14691,14692,14693,14694,14695,14696,14697,14698,14699,14700,14701,14702,14703,14704,14705,14706,14707,14708,14709,14710,14711"]
[ Bővebben ]
Nagy hagyományokra tekint vissza iskolánkban a kosárlabda, évről évre rengeteg gyerek választja ezt a népszerű sportágat. A Soproni Darazsak Sportakadémia az idei tanévben is várja azon alsó tagozatos LEÁNY tanulókat, akik játékos formában szívesen kipróbálnák a kosárlabdát.
[ Bővebben ]
Új kosárlabdapályával gazdagodott iskolánk.
Az átadóról bővebben olvashatnak a SopronMédia oldalán.
[gallery ids="14564,14566,14567,14568,14569,14570,14571,14572,14573,14574,14575,14576,14577,14578,14579,14580,14581,14582,14583,14584,14585,14586"]
[ Bővebben ]
Május 12-én a III. korcsoportos fiú Kosárlabda Diákolimpia országos elődöntőjén vett részt iskolánk, melyen a negyedik helyen végeztünk.
Csapat tagjai:
Ábrahám Gergő 6.c
Czaher Péter Kristóf 5.a
Elek Levente 6.d
Farkas Ádám 6.d
Fülöp Olivér 7.d
Horváth Báli
[ Bővebben ]
Február 28-án a III. korcsoportos fiú Kosárlabda Diákolimpia megyei döntőjén vett részt iskolánk, melyen a második helyen végeztünk.
Csapat tagjai:
Ábrahám Gergő 6.c
Czaher Péter Kristóf 5.a
Elek Levente 6.d
Farkas Ádám 6.d
Fülöp Olivér 7.d
Horváth Bálin
[ Bővebben ]
Az idei B33 Győr-Moson-Sopron megyei döntő december 9-én, Sopronban a Novomatic Arénában került megrendezésre, ahol iskolánk is képviseltette magát.
A IV. korcsoportban a fiúk 4. helyezést értek el.
A csapat tagjai: Baumgártner Bálint 8.c, Gangl Barnabás 8.a, Láng Andr
[ Bővebben ]