Soproni Darazsak Sportakadémia

Az elmúlt héten iskolánk alsó tagozatos leány tanulói között népszerűsítette a városunkban is igen sok fiatalt vonzó sportágat, a kosárlabdát, a Soproni Darazsak Sportakadémia. A vidám, játékos, labdás foglalkozások nagy sikert arattak tanulóink körében! A lelkes gyerekeket egy-egy zöld-sárga pólóval is megajándékozták a sportakadémia edzői, akik szeptembertől várják iskolai csoportjainkba a kosárlabda iránt érdeklődő alsós lányokat. További információkért forduljanak bizalommal Pados Noel edzőhöz a 30/2355107-es telefonszámom, vagy emailben a media@sopronidarazsak.com címen.
IMG_3417 (Large)  IMG_3424 (Large)
IMG_3429 (Large)  IMG_3432 (Large)
IMG_3439 (Large)  IMG_3446 (Large)
IMG_3447 (Large)  IMG_3450 (Large)
Noel szorolap -fenyőtérre (Large)
Oszd meg Facebookon!

A hozzászólások lezárva.