AktuálisBüszkeségeinkSportTorna Diákolimpia országos döntő Szilvia Varga-Ley2 hónap ezelőtt2 hónap ezelőtt01 mins Iskolánk tanulója, Szabó Szofi (2.c) a Diákolimpia torna országos döntőjében 19. helyezést ért el. Szép teljesítményével méltón képviselte intézményünket az ország legjobbjai között. Gratulálunk az elért eredményhez, és további sok sikert kívánunk! Bejegyzés navigáció Előző: Atlétika Diákolimpia egyéni pályabajnokság körzeti döntő eredményekKövetkező: TrachtTag 2026. április 24.