Határtalanul 2024 – Határtalanul a Zrínyiek nyomában Szlovéniában és Horvátországban 2024. május 21-25.

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. Határtalanul! nyertes pályázatnak köszönhetően már hatodik alkalommal adatott meg iskolánk 63 tanulójának és 7 tanárának az a lehetőség, hogy ellátogassanak a határainkon túli magyarlakta területekre. Elsődleges célja ennek a kirándulásnak, hogy diákjaink megismerjék a határon túli magyarok múltját, életét, történelmi -és irodalmi nagyjaink munkásságát és nem mellesleg a szemet gyönyörködtető tájakat. Ezen túl nagyon fontos, hogy tudatosuljon bennük, hogy milyen veszteség érte hazánkat ezeknek a területeknek az elcsatolása által. A Határtalanul kirándulást mindig alapos felkészítő munka előzi meg.

 

 

 

 

Oszd meg Facebookon!

A hozzászólások lezárva.