Megosztás Facebookon

Könyvek visszavitele a könyvtárba

Figyelem! Kedves Diákok!

Hamarosan itt a tanév vége, ezért:

  • június 2-tól már nem lehet kölcsönözni a könyvtárból
  • a nálatok lévő könyveket hozzátok vissza június 9-ig
  • a tankönyveket majd órákon kell beadni.

Kérem, hogy az időpontokat tartsátok be!