Készülődnek az óvodások…

…. mert iskolások lesznek…
Szüleiknek tájékoztató szülői értekezletet tartott iskolánk igazgatója, a beíratásért felelős igazgatóhelyettes és a négy elsős tanítónéni.
Barilichné Tóth Rita igazgató szóban és képben mutatta be iskolánkat, az általános tájékoztató után a tervezett négy első osztály osztályfőnöke mutatkozott be, Adi néni, Teri néni, Andi néni és Eszti néni után praktikus információk következtek.
A szülői értekezleten néhány jövendő elsős is részt vett, ők is megnézhették az iskoláról szóló rövidfilmet, aminek nagy sikere volt.
A szülők nemcsak értekezleten, de  két napos nyitott tanórákon is megismerkedtek a nálunk folyó munkával, a tanítónénikkel. A jövendő elsősöknek szóló programsorozatunk folytatása a Suli-buli lesz, amelyre nagy szeretettel várjuk a nagycsoportos óvodásokat!

A beiratkozásról további fontos információkat itt találnak >> 

2 3 4

Oszd meg Facebookon!

A hozzászólások lezárva.